Authority

 

DOT

$20

Firmy, które operują pojazdami użytkowymi przewożącymi pasażerów lub ciągnącymi ładunek w międzypaństwowym handlu muszą być zarejestrowane w FMCSA i muszą mieć Numer US DOT. Numer US DOT służy jako unikalny identyfikator, podczas zbierania i monitorowania informacji dotyczących bezpieczeństwa danej spółki, które są nabyte w trakcie kontroli, opinie zgodności, badań zderzeniowych i inspekcji.

MC Authority

$450 / $30 for expedited certificate

MC to numer przewoznika miedzystanowego, który trzeba posiadać, w przypadku gdy ciężarówka wyjeżdza poza stan, w którym jest zarejestrowana. Numer MC uprawnia do przyjmowania ładunków od pośrednika.

BOC-3

$40

Jest to formularz złożony do FMCSA, który wyznacza środek procesu dla każdego stanu USA. Agenci są na miejscu do przyjęcia wszelkich usług o ogłoszeniu przez Sekretarz Stanu lub usługi, procesu wydanego przez sąd w tym stanie.

IL MC

$150

UCR

$30 / + additional fee for every unit

Jest to międzypaństwowa umowa opracowywana w ramach planu UCR regulująca gromadzenie i dystrybucję informacji o rejestracji i opłat UCR przez przewoźników samochodowych, prywatnych, i tak dalej.

Please reload

Zadzwoń do nas: 773-777-1040

© 2020 by Biz Inc. & Biz Broker, Inc.  Privacy Policy Term and use