Założenie biznesu

1. Początki

 

Z różnych powodów, możesz podjąć decyzję, aby nie prowadzić nowej firmy jako jedyny właściciel, ale aby wejść z kimś do spółki. To może być mądra decyzja z wielu powodów, na przykład ze względów podatkowych. Jako urzędnik korporacyjny, będziesz musiał złożyć raz do roku kwartalne dochody oraz podatki od przedsiębiorstw, które są inne niż Twoje osobiste deklaracje podatkowe.

 

Prosimy o zapoznanie się z naszą dodatkową instrukcją, aby uzyskać lepszy wgląd w to,o czym trzeba będzie pamiętać w czasie prowadzenia korporacji. Możemy pomóc Ci od samego początku przy składaniu wymaganych formularzy korporacyjnych w Twoim stanie. Specjalizujemy się również w podatkach i księgowości. Prosimy o kontakt w celu uzyskania bezpłatnej porady oraz informacji dotyczącej naszych opłat. 

2. Organ operacyjny

Ubieganie się o numer US DOT i MC jest dopiero początkiem. Pomożemy Ci przejść przez cały proces i objaśnimy wszystkie wymogi ubezpieczeniowe, a także przepisy obowiązujące w innych stanach i Kanadzie, które będziez musiał spełnić i zrozumieć.

3. Licencja IFTA

Jako operator ciężkiej, komercyjnej ciężarówki w międzypaństwowym handlu, jesteś zmuszony do ubiegania się o licencję na paliwo - IFTA. Biz Inc. będzie przesyłać co kwartał raport dotyczący Twojego przebytego dystansu, zużycia paliwa do Twojego stanu.

4. Federalny podatek od korzystania z autostrad

Prawo federalne wymaga, aby zapłacić i złożyć zwrot podatku Heavy Vehicle Highway Use, jeżeli prowadzisz pojazd o masie brutto 55,000 funtów lub więcej. Możemy Ci elektroniczne dostarczyć potwierdzenie w przeciągu kilku minut.

5. Przepisy poszczególnych stanów

Aby podróżować przez poszczególne stany, takie jak Kentucky, Nowy Jork, Nowy Meksyk, prawdopodobnie będziesz musiał stosować sie do dodatkowych przepisów podczas podróży.

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Zadzwoń do nas: 773-777-1040

© 2020 by Biz Inc. & Biz Broker, Inc.  Privacy Policy Term and use